ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ - Α.Ο. Γλυφάδας 0-0 (Τελικό)

Στο μηδέν έμειναν Πανηλειακός και Α.Ο. Γλυφάδας σε ένα παιχνίδι που δεν διεκδικεί δάφνες ποιότητας.

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ 0-0

Περίπου 600 φίλαθλοι βρέθηκαν στο δημοτικό στάδιο του Πύργου για να παρακολοθήσουν την αναμέτρηση.

ΦΑΣΕΙΣ – ΓΚΟΛ
5' : Στο 0-0 οι δυο ομάδες, αναγνωριστικό το ματς των πρώτων λεπτών.
10' : Σέντρα σουτ του Στρατάκη εντυπωσιακά σε κόρνερ ο Λόλας.
11' : Κόρνερ Στρατάκη, κεφαλιά Καραχάλιου στο χέρι του Ι. Σωτηρόπουλου, ο διαιτητής έδειξε με την κίνησή του ότι είναι ακούσιο.
14' : Σέντρα από αριστερά του Κάλφα, ο Σωτηρόπουλος αντί να κάνει απευθείας το σουτ έκανε κοντρόλ και απομακρύνθηκε από την εστία του Χώνου χάνοντας την ευκαρία.
20' : Φάουλ σέντρα του Στρατάκη, σύγχυση στην άμυνα με τον Ταφαρλή να διώχνει λίγο πριν τη γραμμή.
24': Σουτ διαγώνιο του Κολοτούρου μέσα από την περιοχή έδιωξε εντυπωσιακά ο Λόλας κρατώντας το 0-0.
29' : Ο Λώττας είδε εκτός εστίας τον Χώνο και σούταρε από 40 μέτρα με τον τερματοφύλακα της Γλυφάδας να καταφέρνει τελικά να διώξει δύσκολα σε κόρνερ.
34' : Φάουλ του Τριανταφύλλου πάνω από το τείχος, λίγο άουτ.
34' : Λόγω τραυματισμού αποχωρεί ο Χιντζίδης και στη θέση του ο Μπράβος.

ΗΜΙΧΡΟΝΟ 0-0

50' : Κίτρινη κάρτα Νικολόπουλος* *
55' : Καλύτερος ο Πανηλειακός στο β' μέρος, πιέζει τη Γλυφάδα** *
56' : Κόρνερ του Λώττα, άστοχη έξοδος του Χώνου, αλλά η κεφαλιά του Κολόκα υπό πίεση βγήκε άουτ.* *
61' : Τομαράς στη θέση του Ι. Σωτηρόπουλου**
62' : Κίτρινη κάρτα Κολοτούρος* *
68' : Στην θέση του Στρατάκη πέρασε ο Καζαντζής.
69' : Κίτρινη κάρτα Πετρόπουλος.
70' : Υπεροχή Πανηλειακού στο β' μέρος χωρίς όμως ευκαιρίες
73' : Άστοχη έξοδος του Λόλα, ο Καραχάλιος πήρε πάσα από συμπαίκτη του και σκόραρε αλλά ο α' βοηθός σωστά ακύρωσε το γκολ καθώς (με την έξοδο του Λόλα) ήταν μόνο ένας αμυντικός που τον κάλυπτε.
78' : Στη θέση του Λώττα ο Μακρίδης
81' : Κίτρινη ο Ταφαρλής. Στη θέση του Τριανταφύλλου ο Ταραλίδης
89' : Δεύτερη κίτρινη για Νικολόπουλο, με 10 παίζει ο Πανηλειακός
90' : Στη θέση του Πετρόπουλου ο Τσούτσης * 90+ : Κίτρινη κάρτα Παραράς

ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ 0-0

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Μπουρμπασόπουλος (Λάρισας)
ΒΟΗΘΟΙ: Ρεντόπουλος, Καρακώστας (Λάρισας)

ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ: Λόλας, Ακπαρίδης, Κάλφας, Κολόκας, Λώττας, Ι. Σωτηρόπουλος, Ταφαρλής, Τσετιροκλής, Χιντζίδης, Νικολόπουλος, Θωνιάτης.

ΓΛΥΦΑΔΑ:Χώνος, Πετρόπουλος, Τσιάτσιος, Τριανταφύλλου, Βασιλόγιαννης, Ανδρίκος, Στρατάκης, Καραχάλιος, Παραράς, Βαλεριάνος, Κολοτούρος